Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pozvánka na besedu o pěstounské péči

26. 9. 2017

Aktuality

15

Zlín – Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína pořádá besedu na téma pěstounská péče.

Setkání se kná v ZK 204

ZlínOdbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína pořádá besedu na téma pěstounská péče. Uskuteční se 5. října od 16:00 hodin v prostorách Zlínského klubu 204.

Kdo může přijmout dítě do pěstounské péče, jak probíhá proces přípravy budoucích pěstounů, jak dlouho trvá, než si dítě přivedou domů a na spoustu dalších otázek budou odpovídat sociální pracovnice pro náhradní rodinnou péči. Pozvání na setkání přijali i samotní pěstouni a děti vyrůstající v pěstounské rodině. Obě zainteresované strany – děti i náhradní rodiče – budou hovořit o životě v nově utvořené rodině.

Pěstounská péče je jednou z forem náhradní rodinné péče. Jedná se o péči o dítě zajišťovanou jinou osobou než vlastním rodičem v rodinnném prostředí, která je pro dítě prokazatelně přínosnější než pobyt v ústavním zařízení.

Více informací poskytují pracovnice pro náhradní rodinnou péči Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína na tel. číslech 778 400 183 nebo 778 400 282.

 

 

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru