Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pozvánka na Netopýří noc ve Zlíně

25. 9. 2019

Aktuality

12

Zlín– Poznejte netopýry, záhadné noční tvory, a to v rámci Netopýří noci ve Zlíně, která se uskuteční v sobotu 28. září. Sraz účastníků bude v osm hodin večer na konečné stanici...

dsc-0019.jpg

Zlín– Poznejte netopýry, záhadné tvory, a to v rámci Netopýří noci ve Zlíně, která se uskuteční v sobotu 28. září. Sraz účastníků bude v osm hodin večer na konečné stanici linky MHD č. 2 - Bartošova čtvrť, ulice Dřevnická.

"Těšit se můžete na exkurzi se zoologem Evženem Tošenovským. Povídat si budeme o životě a ochraně netopýrů, v plánu jsou ukázky moderní techniky používané při výzkumu netopýrů, ať již odchyt do sítí, batdetektory, noktovizor a další," prozradila za organizátory Netopýří noci Lenka Kozubík Pechová.

Připravena bude i prezentace handicapovaných netopýrů ze záchranné stanice v Přerově. Kapacita účastníků je ale omezena, a je proto nutné účast přihlásit SMS zprávou na telefonním čísle: 604 220 462.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru