Česky

Česky

English

menu
zavřít

POZVÁNKA: Vladimír Merta v Alternativě

16. 11. 2017

Aktuality

10

Zlín - Dalším z hvězdných hostů Černého večera bude legenda české folkové písně Vladimír Merta. Je autorem nepřeberného množství poetických písní a velkého počtu scénických hudeb...

alternativa.jpg

Zlín - Dalším z hvězdných hostů Černého večera bude legenda české folkové písně Vladimír Merta (nar. 20. ledna 1946 v Praze). Vladimír Merta je tvůrce obdařený mnoha talenty. Vystudoval architekturu (v roce 1971 absolvoval na ČVUT), je znám jako filmový režisér (v letech 1971–1976 studoval na FAMU), zabývá se fotografií, bohatá je i jeho publicistická činnost.

Zásadní je však jeho činnost hudební. Kromě toho, že je autorem nepřeberného množství poetických písní a velkého počtu scénických hudeb, je také excelentní hráč na více nástrojů a improvizátor. Na Černém večeru se představí v této své málo vídané syrové a divoké poloze multiinstrumentalisty. Pro milovníky „klasiky“ ale zazní i jeho písně – je tedy na co se těšit!

 

Zdroj: TZ Alternativa

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru