Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pracovníci Odboru městské zeleně zvou na procházku po jarním rozkvetlém městě

13. 4. 2018

Aktuality

14

Zlín - Líbí se Vám letošní rozkvetlý Zlín? Chtěli byste vědět o nové výsadbě více? Pracovníci Odboru městské zeleně zlínského magistrátu pořádají ve spolupráci se zlínskou...

089.jpg

Zlín - Líbí se Vám letošní rozkvetlý Zlín? Chtěli byste vědět o nové výsadbě více? Pracovníci Odboru městské zeleně zlínského magistrátu pořádají ve spolupráci se zlínskou semínkovnou vycházku po záhonech v centru města Zlína. Vycházka je určena všem milovníkům květin a zahradničení. Průvodci budou Zuzana Hegmonová, arboristka Odboru městské zeleně a Stanislav Pospíšilík, vedoucí pracoviště městské zeleně na Santražinách. 
„Během procházky představíme zájemcům jarní květenu, ukážeme výsadbu nových cibulovin a představíme i plány nových květinových záhonů. Samozřejmě také odpovíme na dotazy,“ prozradil Stanislav Pospíšilík.
Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost a přijďte, vezměte sebou své děti či rodiče, pozvěte kamarády. Seznamte se s lidmi, díky kterým Zlín na jaře vykvetl do krásy.
Akce se uskuteční ve čtvrtek 26. dubna. Sraz je v 16 hodin u radnice.
Vycházka se neuskuteční pouze v případě výrazně špatného počasí. O této situaci by byla zveřejněna informace na webu města. Počet účastníků není omezen.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru