Česky

Česky

English

menu
zavřít

Přechod na letní čas se dotkne tří nočních spojů MHD

24. 3. 2021

Aktuality

8

Zlín - Mírným zpožděním tří nočních spojů se projeví přechod zimního času na letní čas v noci ze soboty na neděli 28. března 2021. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice se snaží...

img-2637.jpg

Zlín - Mírným zpožděním tří nočních spojů se projeví přechod zimního času na letní čas v noci ze soboty na neděli 28. března 2021. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice se snaží, aby dopad změny času na cestující byl co nejmenší.

Zimní čas se změní v neděli 28. března, kdy se ve 2 hodiny ráno posunou ručičky hodin o 60 minut dopředu, tedy na 3 hodiny. Spoj linky 8, který má pravidelný odjezd ve 2.58 ze zastávky Jižní Svahy-Kocanda, vyjede až ve 3.00 hodin letního času a bude na své trase dvě minuty opožděn.

Spoj linky 70, který má pravidelný odjezd ze zastávky Otrokovice-Štěrkoviště ve 2.54 hodin, vyjede v neděli 28. března také až ve 3.00 hodin letního času a bude na své trase šest minut opožděn. Tento spoj směřuje do Zlína k Baťově nemocnici. Spoj trolejbusové linky 2 ve 2.51 od Baťovy nemocnice odjede až ve 3.00 a bude na své trase opožděn o devět minut.

Palubní počítače ve vozidlech MHD se při změně času přestaví automaticky. Čas se přepne také na označovačích jízdenek, na LCD obrazovkách ve vozidlech a na elektronických informačních panelech jízdních řádů na zastávkách.

Zdroj TZ: DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru