Česky

Česky

English

menu
zavřít

Předprodej jízdenek v ulici Školní zahájí provoz, ostatní rozšíří otevírací dobu

13. 5. 2020

Aktuality

247

Zlín – Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice informuje, že od pondělí 18. května znovu otevře pracoviště předprodeje jízdenek ve Školní ulici ve Zlíně.

predprodej-foto.jpg

Zlín – Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice informuje, že od pondělí 18. května znovu otevře pracoviště předprodeje jízdenek ve Školní ulici ve Zlíně. Tento předprodej byl zcela uzavřen v důsledku poklesu počtu cestujících a souběžně s celostátními omezeními, která měla zabránit šíření koronavirové infekce. Zároveň rozšíří otevírací dobu v předprodeji na Jižních Svazích a v Otrokovicích na Baťově.

Předprodej v ulici Školní bude otevřen v čase od 7 do 18 hodin. Zatím jen v pracovních dnech. Současně rozšíříme otvírací dobu v předprodeji, který je umístěn v objektu supermarketu Billa na zlínském sídlišti Jižní Svahy, na časy od 7 do 10 a od 13 do 17 hodin. Také v Otrokovicích na Baťově bude otvírací doba našeho předprodeje upravena na dobu od 8 do 12 a od 13 do 16 hodin,“ uvedla vedoucí předprodejů DSZO Jana Pokorná.

DSZO provozuje pět vlastních předprodejních pracovišť – ve Zlíně na náměstí Práce, ve Školní ulici, v supermarketu Billa a v sídle DSZO na Podvesné XVII a pracoviště na Baťově v Otrokovicích. Všechna budou zatím otevřena pouze v pracovních dnech. Jednorázové i časové jízdenky DSZO si mohou cestující zakoupit rovněž v pokladnách železničních stanic Zlín střed a Otrokovice. U obou uvedených nádražních přepážek je zajištěna též sobotní a nedělní otvírací doba.

Více na: www.dszo.cz/

 Zdroj: DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru