Česky

Česky

English

menu
zavřít

Představitelé pěti politických uskupení představili novou podobu koalice

19. 10. 2018

Aktuality

24

Zlín - Hnutí ANO, hnutí STAN a „trojblok“ stran KDU-ČSL, ODS a Piráti. Tak vypadá nové složení koalice, která by měla vést město Zlín v následujících letech...

img-20181019-144014.jpg

Zlín - Hnutí ANO, hnutí STAN a „trojblok“ stran KDU-ČSL, ODS a Piráti. Tak vypadá nové složení koalice, která by měla vést město Zlín v následujících letech. Dnes to oznámili představitelé těchto stran a hnutí. Před pár dny navržená koalice ANO, STAN a ROZHYBEJME.ZLIN je tak minulostí. Tento dřívější návrh měl disponovat pouze nejtěsnější většinou jednoho hlasu. To bylo velkým rizikem, a proto se dnes členové této původně navržené koalice rozhodli o rozvázání dohody o povolebním vyjednávání.

Dnes oznámená koalice by disponovala pohodlnou většinou 29 hlasů ve 41 členném zastupitelstvu. Konkrétní rozdělení postů, poměrů členů v radě či kompetencí bude otázkou dalších jednání. Primátor by dle dnešních vyjádření měl vzejít z hnutí ANO.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru