Česky

Česky

English

menu
zavřít

Předvečer Barumky zpestří Zlínská kola. Unikátní možnost projet si trasu městské erzety na kole

8. 8. 2019

Aktuality

14

Zlín - Ačkoliv loňskou akci Zlínská kola poznamenala průtrž mračen, sklidila i tak vyjížďka kladné ohlasy a proto se tato akce uskuteční i letos...

img-9941.jpg

Zlín - Ačkoliv loňskou akci Zlínská kola poznamenala průtrž mračen, sklidila i tak vyjížďka kladné ohlasy a proto se tato akce uskuteční i letos.
Na účastníky bude čekat uzavřená trať městské rychlostní zkoušky Barum Czech Rally Zlín. Stejně jako loni žádný omezený počet okruhů podle kategorií, zkrátka o půl páté budou účastníci vypuštěni ze startu a kolik okruhů okolo zlínského centra stihnou, bude jenom na nich.

„Pokud si chcete užít předvečer barumky v tretrách a v parádní atmosféře městské erzety, stačí jít na web www.zlinska-kola.cz a nejpozději do 13. srpna, 18 hodin se zaregistrovat. Zapsat se sice bude možné i na místě v den konání závodu, ale raději to udělejte dopředu, ať víme, na kolik z vás se máme připravit,“ prozradila Jana Vybíralová z iniciativy CykloZlín. Přihlásit se mohou ženy, muži a děti od 12 let. Pokud chystáte vypustit na okruh dítko samotné, nezapomeňte na souhlas zákonného zástupce. Všechny detaily najdete v Propozicích.

KDY SE JEDE? 16. 8. 2019 od 16:30 do 17:15!
KDE SE JEDE? V centru Zlína na městském závodním okruhu!

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru