Česky

Česky

English

menu
zavřít

Přerušení dodávek pitné vody! 18. 7. 2019 bude firma Alpiq rekonstruovat parovod před IH Moskva

17. 7. 2019

Aktuality

17

Zlín - Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a. s. informuje odběratele o přerušení dodávek pitné vody, ke kterému dojde v rozsáhlé části Zlína ve čtvrtek 18. 7. 2019 v době od 7:30 – 16:00 hodin...

img-6746-.jpg

Zlín - Společnost Vodovody a kanalizace Zlín, a. s. informuje odběratele o přerušení dodávek pitné vody, ke kterému dojde v rozsáhlé části Zlína ve čtvrtek 18. 7. 2019 v době od 7:30 – 16:00 hodin. Dále společnost doporučuje předzásobit se na výše uvedenou dobu pitnou vodou. 

Firma Alpiq Zlín bude v uvedeném čase v místě před IH Moskva provádět rekonstrukci parovodu. Z toho důvodu je nutné provést přeložku kanalizace, aby veškeré práce na parovodu nebyly nijak omezeny nebo jinak komplikovány. Současně provede provozovatel vodárenské infrastruktury, společnost Moravská vodárenská, a. s. (dále jen „MOVO“) také preventivní výměnu 4ks sekčních šoupat v šachtě (3x DN150, 1x DN100) a napojení nové přípojky pro IH Moskva z nově vybudované přeložky vodovodu DN 200, v rámci svých pokračujících oprav a rekonstrukcí. 

Více informací včetně soupisu ulic najdete v přiloženém souboru. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru