Česky

Česky

English

menu
zavřít

Při návštěvě Zlína se prof. Jiří Drahoš setkal s primátorem

5. 6. 2017

Aktuality

3

Zlín - Fyzikální chemik, bývalý předseda Akademie věd ČR a především aktuální kandidát na výkon funkce prezidenta. To je ve stručnosti Jiří Drahoš, který v úvodu tohoto týdne zavítal do Zlína...

j--drahos.jpg

Zlín - Fyzikální chemik, bývalý předseda Akademie věd ČR a především aktuální kandidát na výkon funkce prezidenta. To je ve stručnosti Jiří Drahoš, který v úvodu tohoto týdne zavítal do Zlína. Kromě řady besed a přednášek měl na programu také setkání s primátorem Miroslavem Adámkem.

„Šlo o příjemné setkání. Vzhledem k tomu, že má pan profesor Drahoš velmi blízko k chemii, zaujalo ho například zlínské Centrum polymerních systémů, kde nedávno také přednášel. Byl potěšen, že se výzkum vydal ve Zlíně tímto směrem,“ prohlásil po setkání primátor Miroslav Adámek. Profesor Jiří Drahoš se ve Zlíně prezentuje v rámci festivalu Zlínské jaro, jehož součástí je i beseda s prezidentskými kandidáty.  

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru