Česky

Česky

English

menu
zavřít

Přidejte se Do práce na kole, pěšky, nebo poklusem 2019

26. 3. 2019

Aktuality

12

Zlín - Zapojte se i vy společně s tisíci dalších lidí do 9. ročníku celorepublikové květnové výzvy Do práce na kole, pěšky, nebo poklusem. Ke dni 25. 3. 2019 je přihlášených na Zlínsku 500 soutěžících!

snidane-na-triko.jpg

Zlín - Zapojte se i vy společně s tisíci dalších lidí do 9. ročníku celorepublikové květnové výzvy Do práce na kole, pěšky, nebo poklusem.  Ke dni 25. 3. 2019 je přihlášených na Zlínsku 500 soutěžících!   Za Zlín je to 241 zaregistrovaných a za Otrokovice  úžasných 259 . Podaří se Zlínu v počtu soutěžících předběhnout  Otrokovice, jako v minulých letech ? Konec registrace je sice určen až na 30.4., ale do 31. března je nejvýhodnější. 

Cílem kampaně DO PRÁCE NA KOLE, pěšky nebo poklusem,  je hravou formou přivést obyvatele města k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne.

Utvořte s kolegy až pětičlenné týmy, nebo se přihlašte i samostatně a zaregistrujte se do 30.dubna.  V květnu do práce pravidelně jezděte na kole, koloběžce, bruslích nebo běhejte či choďte pěšky a své bezmotorové cesty si zapisujte  do soutěžního systému, nebo přes mobilní aplikace.

Registrujte se co nejdříve, protože do 31. března je to nejvýhodnější !

Za účastnický poplatek získáte:

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru