Česky

Česky

English

menu
zavřít

Přijďte na debatu o nové nemocnici. V pondělí 18. února

8. 2. 2019

Aktuality

14

Zlín - Jak bude fungovat Nová krajská Baťova nemocnice, jejíž výstavba má být zahájena nejpozději do dvou let? Kolik bude stát?

14|15 Baťův institut

Zlín - Jak bude fungovat Nová krajská Baťova nemocnice, jejíž výstavba má být zahájena nejpozději do dvou let? Kolik bude stát? Čím se bude toto špičkové zdravotnické zařízení lišit od stávající „baťovky“ i od většiny nemocnic v ČR? Na co se můžou těšit pacienti i zaměstnanci? Co se změní v systému krajského zdravotnictví? Bude mít zprovoznění moderní nemocnice vliv na fungování nemocnic ve Vsetíně, Kroměříži, Uherském Hradišti a Valašském Meziříčí? Jak se výstavba i provoz nemocnice dotkne dopravy i zástavby ve Zlíně - Malenovicích? Co bude se současným nemocničním areálem? Nejen na tyto otázky odpoví hejtman Jiří Čunek spolu s přípravným týmem. Přijďte se zeptat na vše, co vás zajímá! „Zlín potřebuje novou špičkovou nemocnici. Zdraví zajímá všechny, je to to nejdůležitější, co máme. Každý z nás potřebuje nebo bude potřebovat lékařskou pomoc. Moderní nemocnice by byla obrovským plusem, pro pacienty, ale i pro zdravotnický personál, také ten by si nové pracovní prostředí zasloužil. Záměr investovat do zlínské nemocnice velice vítám a budu se snažit být v této věci co nejvíce nápomocen,“ připojil se k pozvánce náměstek primátora a lékař Miroslav Adámek.

Kdy a kde: Pondělí 18. února od 16 hodin, 14|15 Baťův institut, Vavrečkova ulice, sál A, Zlín

 

S využitím TZ Zlínského kraje

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru