Česky

Česky

English

menu
zavřít

Přijďte se dnes pobavit o cyklodopravě ve Zlíně

15. 5. 2018

Aktuality

5

Zlín - Účastníte se kampaně Do Práce na kole či vás zkrátka jen zajímá problematika cyklodopravy ve Zlíně? Pak si nenechte ujít besedu s radním pro dopravu...

na-triko-plakat-2018-a4-zlin-01.jpg

Zlín - Účastníte se kampaně Do Práce na kole či vás zkrátka jen zajímá problematika cyklodopravy ve Zlíně? Pak si nenechte ujít besedu s radním pro dopravu Josefem Novákem a cyklokoordinátorem zlínské radnice Martinem Habudou.

Beseda je součástí takzvaných akcí na triko. Účastníci kampaně do práce na kolo mají speciální soutěžní trička, jimiž prokazují svou účast v kampani. V průběhu května pak mohou v rámci akcí na triko čerpat drobné výhody či občerstvení.

„Soutěžící Do práce na kole, kteří přijedou na besedu v soutěžním tričku, dostanou výbornou kávu a drobný dárek,“ prozradil radní pro dopravu Josef Novák.

Akce se uskuteční ve středu 16. května v budově radnice (na náměstí Míru 12) v zasedací místnosti č. 131 (v hale vedle hlavního schodiště) od 15 do 18 hodin. Všechny akce na triko naleznete na tomto plakátu.

V úterý se uskutečnila v Otrokovicích akce Snídaně na triko. Jak vypadala se můžete podívat ve fotogalerii. Snídani na triko si nenechala ujít více než stovka cyklistů. Ve Zlíně se snídaně na triko uskuteční v úterý 22. května na odpočivadle u cyklostezky v Loukách. 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru