Česky

Česky

English

menu
zavřít

Přijíždí Czech-American TV. Točit bude v zoo, v parcích nebo v Kongresovém centru

18. 10. 2017

Aktuality

15

Zlín – Zoologická zahrada a zámek v Lešné, Kongresové centrum, městská zeleň nebo objekty spojené s baťovskou érou. Na těchto a mnoha dalších místech...

Logo CATVUSA

Zlín – Zoologická zahrada a zámek v Lešné, Kongresové centrum, městská zeleň nebo objekty spojené s baťovskou érou. Na těchto a mnoha dalších místech bude ve čtvrtek a v pátek natáčet nekomerční televizní společnosti Czech-American TV. Jejím partnerem pro chystané pořady, jenž uvidí miliony diváků v desítkách amerických měst, bude radnice.

„Zlín je turisticky velmi zajímavé město. A tak ho chceme znovu představit našim divákům,“ prohlásil John Honner, zakladatel a producent Czech-American TV. Ten už Zlín a okolí před pár měsíci navštívil a tehdy se rozhodl, že přijede s kompletním natáčecím štábem. „Za propagaci našeho města, ale i celé České republiky, jsme týmu Czech-American TV opravdu vděční. Nepochybujeme o tom, že natočí krásné reportáže, které budou správnou pozvánkou k cestě k nám,“ sdělilprimátor Miroslav Adámek.

Hlavním posláním Czech-American TV, která funguje už 13 let, je rozšířit povědomí o České republice, ukázat místní regiony, zviditelnit destinace, a také mimo jiné přiblížit zdejší kulturní dědictví. Toto veřejné a nekomerční vysílání má formu pravidelných pořadů v angličtině. „Celý program televize přispívá k vnímání České republiky a jejích regionů jako velmi zajímavé a bezpečné turistické destinace,“ prohlásila Monika Pleskotová, mluvčí Czech-American TV. Mimo USA má Czech-American TV největší sledovanost v Kanadě, Austrálii, Anglii a v Rusku.

O fungování organizace se stará více než 40 odborníků z Ameriky a zejména z Čech. Jsou mezi nimi například programátoři, grafici, kameramani, překladatelé nebo marketéři. Zapojeni do spolupráce jsou i studenti z Gymnázia a jazykové školy Zlín, kteří také vytváří vysílání školní televize T.G.M. Czech-American TV úzce spolupracuje také se Zlínským krajem.

Ze Zlína se štáb Czech-American TV přesune na natáčení do Uherského Hradiště.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru