Česky

Česky

English

menu
zavřít

Primátor Jiří Korec přijal mistrovské sledge hokejisty

23. 8. 2019

Aktuality

7

Zlín - Primátor města Zlína přijal mistrovský tým české para hokejové ligy SHK LAPP Zlín. Setkání proběhlo v přátelské atmosféře na půdě městské radnice ve čtvrtek 22. 8. ve 14:30 hodin.

Společná fotografie

Zlín - Primátor města Zlína přijal mistrovský tým české para hokejové ligy SHK LAPP Zlín. Setkání proběhlo v přátelské atmosféře na půdě městské radnice ve čtvrtek 22. 8. ve 14:30 hodin.

Primátor Jiří Korec společně s předsedou sportovní komise Františkem Pilkou ocenil dlouhodobé výborné výkony sledge hokejistů a reprezentaci města. „Jsme hrdí, že má Zlín nejlepší český sledge hokejový tým, který vytvořil pěti tituly po sobě vítěznou dynastii. Sledge hokej budeme i nadále podporovat a myslíme na něj i při rekonstrukci Zimního stadionu Luďka Čajky. Řešíme i možnosti větší propagace para sportů“ řekl zástupcům týmu SHK LAPP Zlín Jiří Korec.

Zdeněk Hábl, předseda a hráč SHK LAPP Zlín za tým pronesl: "Jsme velmi vděční za to, jak skvělou spolupráci máme s městem. Na náš sport se velmi těžko shánějí finance, stejně tak je pro nás potřeba důvěra partnera, kterou nám město dává. Věříme, že vše splácíme svými skvělými výkony a reprezentací města Zlína."

Po slavnostním přípitku se úřadující mistři české para hokejové ligy podepsali do kroniky města Zlína.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru