Česky

Česky

English

menu
zavřít

Primátor Jiří Korec se poprvé v novém roce setká se Zlíňany

31. 1. 2022

Aktuality

16

Zlín – Pravidelné setkání primátora města Zlína s občany bude pokračovat i v roce 2022. Zlíňané mohou pořad Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem sledovat online, nebo se jej za podmínky dodržení hygienických pravidel zúčastnit osobně.

Primátor Jiří Korec

Zlín – Pravidelné setkání primátora města Zlína s občany bude pokračovat i v roce 2022. Zlíňané mohou pořad Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem sledovat online, nebo se jej za podmínky dodržení hygienických pravidel zúčastnit osobně.

Setkání se Zlíňany se uskuteční ve čtvrtek 10. února v 16 hodin v obřadní síni zlínské radnice. Pořad bude zároveň vysílán online prostřednictvím facebookové stránky zlin.eu. Dotazy lze posílat předem na email naslovicko@zlin.eu, nebo je mohou účastníci setkání klást osobně. Dostane se i na otázky vložené do komentářů pod online vysílání.

„Jsem velmi rád za zpětnou vazbu od občanů, kterou dostávám v průběhu volebního období. Nechci se s nimi potkávat pouze na osobních schůzkách nebo v rámci předvolební kampaně. Přímý kontakt s obyvateli města a získání zpětné vazby je pro mě velmi důležité. Je dobře, že si čím dál více Zlíňanů najde čas a přijdou si osobně promluvit o věcech, které je zajímají nebo trápí. Zároveň mě těší, že občané oceňují, že dostávají odpovědi na otázky, které je zajímaly,“ sdělil primátor Jiří Korec.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru