Česky

Česky

English

menu
zavřít

Primátor Jiří Korec se poprvé v novém roce setká se Zlíňany

6. 3. 2023

Aktuality

268

Pravidelné setkání primátora města Zlína s občany bude pokračovat i v roce 2023. Zlíňané mohou pořad Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem sledovat online, nebo se jej osobně zúčastnit.

Setkání se Zlíňany se uskuteční ve čtvrtek 9. března v 16 hodin v obřadní síni zlínské radnice. Pořad bude zároveň vysílán online prostřednictvím facebookové stránky zlin.eu. Dotazy lze posílat předem na email naslovicko@zlin.eu, nebo je mohou účastníci setkání klást osobně. Dostane se i na otázky vložené do komentářů pod online vysílání.

„Jsem velmi rád za zpětnou vazbu od občanů, kterou dostávám v průběhu celého volebního období. Přímý kontakt s obyvateli města a získání zpětné vazby je pro mě velmi důležité. Je dobře, že si čím dál více Zlíňanů najde čas a přijdou si osobně promluvit o věcech, které je zajímají nebo trápí. Zároveň mě těší, že občané oceňují, že dostávají odpovědi na otázky, které je zajímaly,“ sdělil primátor Jiří Korec.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru