Česky

Česky

English

menu
zavřít

Primátor města přinesl dárek Oliverovi

2. 1. 2020

Aktuality

16

Zlín – Prvním letošním zlínským miminkem narozeným v Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně je chlapeček Oliver Žák.

Zlín – Prvním letošním zlínským miminkem narozeným v Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně je chlapeček Oliver Žák. Přišel na svět 1. ledna ve 4 hodiny a 29 minut s váhou 3300 gramů. S dárkem pro prvního občánka Zlína Olivera a kyticí pro jeho maminku Pavlu zavítal dnes do porodnice primátor města Jiří Korec.

„Návštěva a obdarování prvních občánků města Zlína je milou tradicí, proto jsem se rád zhostil tohoto úkolu a novorozeného Olivera a jeho maminku v porodnici navštívil. Náš první občánek roku 2020 dostal do začátku života finanční dar od města v hodnotě pěti tisíc korun, plyšového slona a hračky. Novopečenou maminku potěšila kytice růží a gerber,“ sdělil Jiří Korec.

Jak prozradila maminka malého chlapečka, porod proběhl velmi rychle a bez komplikací. O novoroční překvapení se Oliver rodičům nepostaral, protože se narodil přesně v plánovaném termínu. Miminko je prvním přírůstkem do mladé rodiny.

První dítě roku 2020 ve Zlínském kraji se narodilo už 11 minut po silvestrovské půlnoci ve stejné porodnici. Je jím chlapeček Jakub z Valašských Klobouk.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru