Česky

Česky

English

menu
zavřít

Primátor se setká s občany online

4. 5. 2021

Aktuality

14

Zlín - Současná doba nepřeje osobním setkáním, proto se primátor statutárního města Zlína Jiří Korec rozhodl, že se s občany bude potkávat alespoň online prostřednictvím pravidelného pořadu Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem.

Primátor Jiří Korec

Zlín - Současná doba nepřeje osobním setkáním, proto se primátor statutárního města Zlína Jiří Korec rozhodl, že se s občany bude potkávat alespoň online prostřednictvím pravidelného pořadu Na slovíčko s primátorem Jiřím Korcem.

Online setkání s občany bude probíhat pravidelně jednou za měsíc, vždy na konkrétní téma, a to prostřednictvím facebookové stránky zlín.eu. První setkání proběhne ve čtvrtek 13. května od 16 hodin. Dotazy či podněty mohou Zlíňané posílat předem na email naslovicko@zlin.eu, nebo je mohou klást v průběhu vysílání do komentářů pod online vysílání.

„S občany jsem se chtěl setkávat osobně již v minulém roce, bohužel nám to protiepidemická opatření do nynějška neumožnila.  Proto jsem zvolil alespoň online variantu, v rámci které bych se rád dozvěděl od Zlíňanů, co je trápí a co by bylo podle nich potřeba zlepšit. Vždy se budeme věnovat jednomu tématu, které budeme předem avizovat společně s termínem setkání. Prvním tématem bude volný čas,“ sdělil primátor Jiří Korec.

Jakmile to situace umožní, budou setkání s občany probíhat osobně, opět jednou za měsíc.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru