Česky

Česky

English

menu
zavřít

Primátor zahájil první školní rok s prvňáčky ze ZŠ Emila Zátopka

2. 9. 2020

Aktuality

12

Zlín - Vyučování ve školním roce 2020/2021 bylo ve všech základních školách ve Zlíně zahájeno v úterý 1. září 2020. Pedagogové byli na všechny žáky připraveni, přesto bude letošní ...

img-5434.jpg

Zlín - Vyučování ve školním roce 2020/2021 bylo ve všech základních školách ve Zlíně zahájeno v úterý 1. září 2020. Pedagogové byli na všechny žáky připraveni, přesto bude letošní školní rok v mnohém netradiční. S ohledem na situaci kolem pandemie COVID 19 budou školy letos fungovat ve speciálních režimech. Manuál vytvořený Ministerstvem školství a tělovýchovy už školy obdržely s předstihem. 

Primátor Jiří Korec a vedoucí Odboru školství přišli přivítat prvňáčky na Základní školu Emila Zátopka ve Zlíně. Tentokrát však nové školáky primátor nepřivítal v jejich třídě, ale s ohledem na bezpečnostní opatření a doporučené rozestupy se přivítání uskutečnilo ve školní tělocvičně.

„Milí prvňáčci, vítám vás v první třídě a přeji vám, ale i rodičům, co nejhladší začátek školní docházky. V budoucnu bude skvělé, když ve škole najdete oblíbené předměty, které vás budou opravdu bavit a budete do školy chodit s radostí,“ přivítal prvňáčky primátor Jiří Korec.

Do zlínských základních škol bylo letos zapsáno 732 prvňáčků. Skutečný počet nastoupených žáků bude znám koncem září.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru