Česky

Česky

English

menu
zavřít

Přívalové deště záchranné sbory nezaskočily

30. 8. 2019

Aktuality

42

Zlín - V pondělí 26. srpna 2019 se Zlínem prohnala bouřka s přívalovým deštěm. Zlínští strážníci v této souvislosti řešili řadu mimořádných událostí a pomáhali obyvatelům Zlína, kteří se dostali do potíží.

Práce hasičů během přívalových dešťů

Zlín - V pondělí 26. srpna 2019 se Zlínem prohnala bouřka s přívalovým deštěm. Zlínští strážníci v této souvislosti řešili řadu mimořádných událostí a pomáhali obyvatelům Zlína, kteří se dostali do potíží.

Místa, kde hrozilo ohrožení života a zdraví osob v důsledku přívalového deště, hlídali a blokovali služebními vozidly. Strážníci se podíleli na řešení krizové situace ve spolupráci se zlínskými hasiči, se Správou a údržbou silnic Zlínska a Bezpečnostní radou města Zlína. Následující den strážníci zkontrolovali ulice a veřejná prostranství, kde by v důsledku přívalového deště mohlo dojít k poškození majetku a vzniklé škody oznámili Technickým službám k jejich odstranění. 

„Za celou radu města děkuji všem složkám Integrovaného záchranného systému včetně Městské policie za výbornou práci v rámci ochrany a pomoci obyvatelům města při přívalových deštích. O krizových situacích a jejich řešeních jsem se informoval a musím říci, že jsem rád, jak profesionálně jednotlivé složky pracovaly,“ řekl primátor Jiří Korec.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru