Česky

Česky

English

menu
zavřít

Pro účastníky „Do práce na kole“ je připravena řada bonusů. Káva, snídaně i cyklodebata

9. 5. 2019

Aktuality

3

Zlín - Soutěžní motivační kampaň Do práce na kole (koloběžce, bruslích, poklusem či pěšky) se v květnu naplno rozjela a pro účastníky je připravena řada doprovodných akcí, takzvaně akcí na triko...

snidane-na-triko.jpg

Zlín - Soutěžní motivační kampaň Do práce na kole (koloběžce, bruslích, poklusem či pěšky) se v květnu naplno rozjela a pro účastníky je připravena řada doprovodných akcí, takzvaně akcí na triko. Kdo přijede na kole v soutěžním tričku má nárok na řadu zajímavých benefitů.

Už zítra 10. května si tak mohou cyklisté vychutnat kávu s překvapením v Coffee express Zlín. 16. května se mohou všichni cyklisté, nejen účastníci soutěže, zúčastnit na radnici cyklodebaty a zeptat se tak na vše, co je v této problematice zajímá. 18. května si mohou účastníci kampaně vychutnat bezplatnou kávu či limonádu v malenovickém pivovaru Zlínský švec. 21. května se pak účastníci kampaně mohou těšit na výbornou snídani, která bude připravena na odpočívadle u cyklostezky v Loukách. Dobrou kávu a dezert si budou moci soutěžící vychutnat také 28. května a to ve zlínské Bajkavárně. Jezdit do práce na kole tak přináší v květnu řadu výhod. Kampaň na využívání alternativních nemotorových způsobů dopravy podporuje i město Zlín. I řada zaměstnanců města a jeho zřízených organizací se tak snaží jít příkladem a nepodílet se na zahušťování automobilové dopravy.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru