Česky

Česky

English

menu
zavřít

Proběhlo preventivní jednání Bezpečnostní rady města

27. 2. 2020

Aktuality

11

Zlín – Proběhlo preventivní jednání Bezpečnostní rady města. Probírala se aktuální připravenost jednotlivých složek IZS v případě, že občany Zlína zasáhne epidemie koronaviru.

img-1418.jpg

Zlín – Proběhlo preventivní jednání Bezpečnostní rady města. Probírala se aktuální připravenost jednotlivých složek IZS v případě, že občany Zlína zasáhne epidemie koronaviru.

Jednání, které svolal primátor města Jiří Korec, proběhlo na radnici magistrátu města Zlína za účasti zástupců Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje, Policie České republiky, Městské policie Zlín a magistrátu města Zlína. K jednání byli dále přizváni zástupci Krajské hygienické stanice, Krajské nemocnice Tomáše Bati, ředitelé společností DSZO a TS Zlín.

Preventivní jednání krizového štábu proběhlo z důvodu monitorování míry připravenosti složek IZS a jednotlivých organizací důležitých pro chod města v případě vypuknutí epidemie.

Krizový štáb bude situaci kolem šíření koronaviru nadále průběžně monitorovat a vyhodnocovat. V případě potřeby pak bude krizový štáb podávat občanům průběžně nejdůležitější informace o nutnosti připravenosti na případná opatření, která jsou však vzhledem k aktuální situaci v ČR pouze preventivního charakteru.

Průběžné informace týkající se koronaviru můžete sledovat na webových stránkách Krajské hygienické stanice Zlínského kraje.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru