Česky

Česky

English

menu
zavřít

Proběhlo veřejné setkání radních s občany místní části Prštné

20. 9. 2019

Aktuality

35

Zlín – Zástupci města Zlína se setkali s občany místní části Prštné.

dscn2248.jpg

Zlín – Zástupci města Zlína se setkali s občany místní části Prštné. 

Setkání se uskutečnilo v pondělí 16. září od 18 hodin v sálu budovy Hasičské zbrojnice Prštné. Tématy setkání byly zavedení linky MHD včetně výstavby nových zastávek, oprava lávky v ul. Jateční přes řeku Dřevnici nebo pokračování v budování osvětlení v ulici Cyklistická. K daným tématům se za město Zlín vyjadřovali radní Michal Čížek a Jana Bazelová, zástupci odborů a ředitel DSZO Josef Kocháň.

Specifikem místní části Prštné je, že katastrálně zahrnuje i lokalitu Podhoří. Je tak ovlivněna evidence ekonomických výdajů města v rámci financování místních částí. V praxi jsou však uvedené lokality rozdílné například z hlediska charakteru výstavby.

V letošním roce se jednalo o třetí setkání s občany místních částí. Do konce kalendářního roku zavítají představitelé městské rady, odborů a oddělení magistrátu na Jižní Svahy, do Štípy, na Mokrou a Zlínské Paseky, a do Louk.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru