Česky

Česky

English

menu
zavřít

Probíhá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2021

10. 6. 2021

Aktuality

16

Zlín – Statutární město Zlín přijímá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2021.

Radnice ocení aktivní seniory

Zlín – Statutární město Zlín přijímá nominace na titul Zasloužilý senior roku 2021. Ocenění si odnese jako každý rok pět kandidátů, kteří jsou svým aktivním přístupem k životu a zapojením do činnosti komunity inspirací a přínosem pro své okolí.

Nominaci může podat kdokoliv z řad veřejnosti, podmínkou je pouze trvalé bydliště kandidáta, jež musí být na území statutárního města Zlína. V návrhu je nezbytně nutné uvést jméno a příjmení kandidáta, kontakt na něj (nejlépe telefonický, popř. e-mailový) a stručný popis jeho zásluh. Je rovněž nutné uvést, že s předáním těchto údajů pro uvedený účel kandidát souhlasí.

„Počátkem měsíce září členové Komise sociální a pro zdravotně postižené Rady města Zlína vyberou pět seniorů, kterým bude v rámci tradičního divadelního představení pro seniory (pokud to epidemiologická situace umožní)  předán pamětní list s titulem Zasloužilý senior 2021 a drobný dárek,“ uvedl náměstek primátora města Zlína Aleš Dufek.

Návrhy na jmenování shromažďuje do úterý 31. srpna 2021 sekretariát Odboru sociálních věcí Magistrátu města Zlína (detašované pracoviště v budově Okresní správy sociálního zabezpečení ve Zlíně, tř. T. Bati 3792, 2. etáž, dveře č. 229).

Kontakt: Dana Piškulová, tel. č. 577 630 801, e-mail: danapiskulova@zlin.eu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru