Česky

Česky

English

menu
zavřít

Prodej občerstvení na náměstí Míru pokračuje

27. 12. 2019

Aktuality

15

Zlín – Přestože Adventní trhy na náměstí Míru v plném rozsahu skončily, stále tady zůstává zachován prodej občerstvení.

Na náměstí Míru jsou stánky s občerstvením

Zlín – Přestože Adventní trhy na náměstí Míru v plném rozsahu skončily, stále tady zůstává zachován prodej občerstvení. Patnáctka vybraných stánků bude v provozu až do 1. ledna.

„Chceme vyjít vstříc Zlíňanům, kteří si přáli zachovat prodej dobrot i v období mezi svátky a chtějí si sváteční náladu vychutnat přímo v srdci Zlína,“ řekl primátor Jiří Korec.

„Doporučujeme všem, aby se při svých procházkách městem zastavili na náměstí Míru u nazdobeného vánočního stromu a využili nabídku prodejců. Mají připraveny například horké nápoje v podobě dobrého punče, svařeného vína, kávy i čaje a v nabídce jídla pak neodmyslitelně – tradiční bramborák, palačinky nebo sýrové speciality,“ uvedla za organizátory vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací Eva Manišová.

Otevírací doba stánků je od 16 do 19 hodin, s tím, že někteří prodejci mají otevřeno i dopoledne, popřípadě mohou zavírací dobu posunout až na 22. hodinu.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru