Česky

Česky

English

menu
zavřít

Program oslav 1. Máje ve Zlíně

29. 4. 2019

Aktuality

184

Zlín - Oslavy 1. Máje ve Zlíně budou letos začínat na náměstí Míru v 9:30, kde budou do 12:00 probíhat vystoupení dětských souborů ze Zlína a okolí...

pruvod-dle-batovskych-tradic-2017.jpg

Zlín - Oslavy 1. Máje ve Zlíně budou letos začínat na náměstí Míru v 9:30, kde budou do 12:00 probíhat vystoupení dětských souborů ze Zlína a okolí. Ve 13:00 bude prvomájový průvod dle Baťovských tradic, kterého se jako v předešlých letech budou účastnit zlínské dechové orchestry, mažoretky, folklorní soubory, taneční školy, folklorní soubory jak dětské tak i dospělé, veteránský klub, radiovozy rádia Zlín, sportovci a další různé sdružení, které působí ve Zlíně a jeho okolí. 

Po příchodu průvodu na náměstí Míru bude probíhat další program, ve kterém se představí kapely a folklorní soubory. Celý den budou také na náměstí připraveny různé atrakce a zajímavé akce například domu dětí a mládeže Astra, které určitě vaše potomky zabaví. A pro rodiče občerstvení u stánků bude taky zajištěno.

Předpokládaný konec programu na náměstí Míru je naplánován na 19:00.

Těšíme se na vás

Pořadatelé 1. Máje ve Zlíně: Avion big band a Magistrát města Zlína

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru