Česky

Česky

English

menu
zavřít

Programové prohlášení rady města. Klíčový dokument je hotový

21. 12. 2018

Aktuality

18

Zlín – Jeden z klíčových dokumentů pro nadcházející období - Programové prohlášení Rady města Zlína - je hotový. Stanovuje cíle...

Ilusttační foto

Zlín – Jeden z klíčových dokumentů pro nadcházející období  - Programové prohlášení Rady města Zlína - je hotový. Stanovuje cíle v nejdůležitějších oblastech života v krajském městě, kterých chce rada města, a tedy koalice ve složení ANO 2011, STAN, KDU-ČSL, ODS a Piráti, dosáhnout v příštích čtyřech letech.

„Dá se říci, že tvorba programového prohlášení byla jedním z prvních větších testů spolupráce v nové koalici. Z tohoto pohledu jsem spokojen. Ukázalo se, že spolupracovat dokážeme. Nyní věřím, že se nám podaří programové prohlášení v co největší části zrealizovat,“ prohlásil za koalici primátor Jiří Korec.

Programové prohlášení je oficiálním dokumentem, musí jej tedy ještě schválit na svém zasedání rada města. Stát by se tak mělo v pondělí 7. ledna.

Programové prohlášení Rady města Zlína je přílohou této tiskové zprávy.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru