Česky

Česky

English

menu
zavřít

Prosba (nejen) občanům našeho města

25. 10. 2019

Aktuality

6

Zlín - Vzhledem k blížícímu se nepříznivému počasí žádá Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína laskavé dárce o nepotřebné starší věci pro lidi bez přístřeší.

zlin-068--2-.jpg

Zlín - Vzhledem k blížícímu se nepříznivému počasí žádá Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína laskavé dárce o nepotřebné starší spací pytle, stany, deky, boty (větší velikosti pro muže jsou vítány), bundy, džíny a teplé ponožky, a to letos pro muže i ženy. Jiné oblečení v tuto chvíli nemůže sociální odbor přijímat z důvodu nedostatečné kapacity skladovacích prostor.

Uvedené věci se budou postupně, dle aktuálních potřeb, věnovat lidem bez přístřeší. Při jejich distribuci bude Odbor sociálních věcí magistrátu města Zlína pečlivě dohlížet na to, aby nedocházelo ke zneužívání darů např. jejich prodejem. Jestliže tedy máte doma některou z uvedených věcí, a chcete pomoci dobré věci, prosíme, doručte ji na Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína, kterou naleznete v přízemí budovy Okresní správy sociálního zabezpečení ve Zlíně, tř. T. Bati 3792, Zlín. Dary přijímá kancelář č. 110 v pondělí a středu od 8:00 do 17:00 hod. V úterý, čtvrtek a pátek pak od 8:00 do 14:00 hodin.

Případné další informace podá Bc. Kateřina Vavrušová, tel. č.: 577 630 827, katerinavavrusova@zlin.eu.

Všem, dárcům, upřímně děkujeme.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru