Česky

Česky

English

menu
zavřít

Provoz skládky je kvůli karanténě omezen

24. 8. 2020

Aktuality

7

Zlín – Provoz skládky Suchý důl je z technických důvodů omezen, jeden z pracovníků Technických služeb Zlín byl pozitivně testován na covid-19. Ve spolupráci s krajskou hygienickou stanicí byla přijata preventivní hygienická opatření. V karanténě je aktuálně 15 zaměstnanců, což má dopad na rozsah poskytovaných služeb. Od pondělí 24. 8. je tak provoz skládky omezen.

Zlín – Provoz skládky Suchý důl je z technických důvodů omezen, jeden z pracovníků Technických služeb Zlín byl pozitivně testován na covid-19. Ve spolupráci s krajskou hygienickou stanicí byla přijata preventivní hygienická opatření. V karanténě je aktuálně 15 zaměstnanců, což má dopad na rozsah poskytovaných služeb. Od pondělí 24. 8. je tak provoz skládky omezen.

„Ihned poté, co jsme byli o této skutečnosti informováni, jsme přistoupili k předem připraveným opatřením. Všichni, kdo byli s pozitivně testovaným v jedné místnosti po dobu alespoň 15 minut, nastoupili okamžitě do karantény. U ostatních pracovníků v administrativě byla nařízena práce z domu,“ popsal situaci ředitel Technických služeb Zlín Jakub Černoch.

V důsledku toho je od pondělí omezen provoz skládky odpadu Suchý důl. Pro veřejnost a firmy je skládka otevřena pouze od 8:00 do 12:00 hod. Pro svozové vozy omezení neplatí. „Svoz odpadu je absolutní priorita. Pracovníci, kteří se na něm podílejí, jsou rozděleni do dvou skupin. Ty spolu nepřichází do styku,“ dodává Jakub Černoch.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru