Česky

Česky

English

menu
zavřít

Putovní pohár si odvezli hasiči z Jaroslavic

13. 6. 2017

Aktuality

12

Zlín - XVIII. ročník hasičské soutěže o Putovní pohár primátora města Zlína ovládlo družstvo z místní části Jaroslavice. Klání na výborně připraveném cvičišti...

img-3602.jpg

Zlín - XVIII. ročník hasičské soutěže o Putovní pohár primátora města Zlína ovládlo družstvo z místní části Jaroslavice. Klání na výborně připraveném cvičišti v Loukách se zúčastnilo všech 13 jednotek dobrovolných hasičů, které zřizuje město Zlín.

Družstva se utkala v nestandardním požárním útoku přes překážky. „Probíhal ve dvou pokusech. Lepší dosažený čas se započítával do konečného pořadí,“ vysvětlil Vladimír Hanák z Oddělení krizového řízení a obrany magistrátu, které hasičskou soutěž každoročně pořádá. „Navzdory vytrvalému dešti byly k vidění velmi dobré výkony a to všech členů jednotek,“ konstatovala radní Jana Bazelová, která se akce zúčastnila.

Hasiči z Jaroslavic zvítězili v čase 34:89 vteřiny, druhé Lužkovice zastavily časomíru na 37:01 vteřiny, třetí Louky dosáhly výsledku 38:39 vteřiny. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru