Česky

Česky

English

menu
zavřít

Rada města projedná návrh na zvýšení odměn pro členy volebních komisí

3. 5. 2018

Aktuality

12

Zlín - Obyvatelé Zlína budou volit senátora. František Čuba oficiálně rezignoval na svůj senátorský post na konci února. Kvůli vleklým zdravotním problémům se jednání Senátu neúčastnil od srpna 2016...

urna.jpg

Zlín - Obyvatelé Zlína budou volit senátora. František Čuba oficiálně rezignoval na svůj senátorský post na konci února. Kvůli vleklým zdravotním problémům se jednání Senátu neúčastnil od srpna 2016. První kolo doplňovacích senátních voleb bude 18. a 19. května. Organizaci voleb zajišťuje magistrát města Zlína. Ten se však potýká s nedostatkem zájemců o členství ve volebních komisích z řad veřejnost.

„Rádi bychom upozornili občany, že pokud má někdo zájem o členství v komisi, máme stále několik neobsazených pozic. Podstatnou novinkou je, že rada města projedná možnost navýšení odměn pro členy komisí ve druhém kole voleb,“ prozradil Tomáš Lang, vedoucí Odboru kanceláře primátora, pod který spadá organizace voleb. O případném navýšení odměny rozhodne rada města na svém zasedání 9. května.

Podmínkami členství v komise je mimo jiné věk 18 let a člen komise nesmí být kandidátem těchto voleb do Senátu.

V případě zájmu kontaktujte obratem Jolanu Peškovou nebo Kateřinu Jurášovou na tel. 577 630 139 nebo 577 630 188.


Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru