menu
zavřít

Rada města se setkala s vedením zlínských škol

15. 12. 2016

Aktuality

2

Zlín – I letos se uskutečnilo tradiční setkání členů Rady města Zlína s ředitelkami a řediteli základních a mateřských škol, Domu dětí a mládeže Astra a nově i Plavecké školy. Společenské odpoledne s pracovníky školských zařízení zřizovaných městem se konalo v obřadní síni na radnici.

odpoledne-s-radnimi.jpg

Zlín – I letos se uskutečnilo tradiční setkání členů Rady města Zlína s ředitelkami a řediteli základních a mateřských škol, Domu dětí a mládeže Astra a nově i Plavecké školy. Společenské odpoledne s pracovníky školských zařízení zřizovaných městem se konalo v obřadní síni na radnici.

Pozvali jsme vás, abychom vám moc poděkovali za letošní spolupráci. Je to příležitost, abychom poseděli, popovídali o věcech, které vás trápí, a popřáli si všechno nejlepší do nového roku,“ zahájil neformální setkání primátor města Zlína Miroslava Adámek.

K poděkování pedagogům, pracovníkům odboru školství a všem spolupracovníkům se připojila i jeho náměstkyně Kateřina Francová, která má oblast školství na starosti.

O kulturní kulisu se celé odpoledne starala Základní umělecká škola Harmonie, jejíž nadaní žáci zahráli skladby na klavír, příčnou flétnu a kytaru. Občerstvení na rautové stoly přichystali studenti ze soukromé Střední hotelové školy Zlín, které profesionálně podpořil hotel Baltaci.

Magistrát města Zlína je zřizovatelem třinácti základních škol, dvaceti dvou mateřských škol, Domu dětí a mládeže Astra Zlín a Plavecké školy Zlín, které metodicky řídí Odbor školství.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru