Česky

Česky

English

menu
zavřít

Radní a zastupitelé ocenili práci členů komisí místních částí

8. 1. 2020

Aktuality

13

Zlín - Zástupci zlínské radnice se setkali s představiteli komisí místních částí a s pracovníky kanceláří místních částí.

js1-6998.jpg

Zlín - Zástupci zlínské radnice se setkali s představiteli komisí místních částí a s pracovníky kanceláří místních částí.

„Toto setkání mělo společenský charakter a náplní bylo především ocenění činnosti všech členů komisí místních částí a pracovníků kanceláří místních částí za jejich celoroční práci pro město,“ vysvětlila Michaela Dvořáková z Odboru kanceláře primátora.

Za všechny představitele města se setkání zúčastnili členové Rady města Zlína Jana Bazelová a Miroslav Chalánek, kteří mají projekty pro zapojení veřejnosti a spolupráci s komisemi místních částí v kompetenci. „Chtěla bych poděkovat všem pracovnicím kanceláří místních částí za zodpovědný přístup a celoroční práci, které si velmi vážím. Sama ze své praxe jsem si vědoma, co Vaše činnost obnáší a samozřejmě velký dík také patří i členům komisí, kteří vykonávají tuto aktivitu ve svém volném čase a dobrovolně,“ uvedla členka rady Jana Bazelová. „Věnovat svůj volný čas a iniciativu věcem veřejným v dnešní době není běžné. Proto velké poděkování všem, kteří se na fungování komisí a kanceláří místních částí podílí,“ zdůraznil člen rady Miroslav Chalánek. Po oficiální části následovalo kulturní vystoupení folklórního souboru Maryjánek za doprovodu cimbálové muziky Valášek Zlín.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru