Česky

Česky

English

menu
zavřít

Radní se setkají s obyvateli Lužkovic, Lazů, Lesní čtvrti a Prštného

12. 9. 2023

Aktuality

156

Zlín - Radní města Zlína pokračují v debatách s obyvateli místních částí a lokalit, na programu jsou ještě tři z letošních devíti veřejných setkání.

Ve středu 20. září bude pro debatu vyhrazena v Lužkovicích Hospoda Na Hřišti a ve středu 4. října pro obyvatele Lazů a Lesní čtvrti jídelna ZŠ Slovenská. Letošní program zakončí ve středu 18. října setkání v Prštném. Zde se debata uskuteční v budově hasičské zbrojnice na Návsi 636.

Všechna setkání mají shodně začátky v 17 hodin s tím, že pro zájemce začnou procházkou po lokalitě s primátorem Jiřím Korcem. V případě setkání v Lužkovicích je výchozím bodem lokalita Na Gruntech 29.

Z každého veřejného setkání se pořizuje výpis z úkolů, který je následně rozeslán na jednotlivé odbory magistrátu a zveřejněn ve vývěsních skříňkách v dané části. Písemnost obsahuje podněty pro kompetentní odbory nebo organizace, které zodpovídají za danou problematiku. Úkoly vyplývající z veřejných setkání se sledují a plní průběžně.

 

Foto: Lukáš Králíček

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru