Česky

Česky

English

menu
zavřít

Radnice podpoří volnočasové aktivity dětí a mládeže

4. 1. 2017

Aktuality

2

Zlín - O více než dva miliony a tři sta tisíc korun mohou žádat organizace i fyzické osoby na financování volnočasových aktivit zlínských dětí. Právě taková částka je k dispozici ve Fondu...

deti.jpg

Zlín - O více než dva miliony a tři sta tisíc korun mohou žádat organizace i fyzické osoby na financování volnočasových aktivit zlínských dětí. Právě taková částka je k dispozici ve Fondu pro-rodinných aktivit Statutárního města Zlína. Fond slouží především na podporu pravidelných volnočasových aktivit dětí a mládeže. Žadatelé musí prokázat rok aktivní činnosti.

„Vyplněné formuláře žádostí budeme přijímat od 23. ledna do 2. února. O udělení dotací se rozhodne v průběhu března,“ informovala Alena Podaná z Odboru sociálních věcí zlínské radnice.  O udělení či zamítnutí dotace v částce nižší než 50 tisíc korun bude rozhodovat rada města. Vyšší částku musí schválit městské zastupitelstvo. Bližší informace poskytne Odbor sociálních věcí Magistrátu města Zlína. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru