Česky

Česky

English

menu
zavřít

Radnice zrůžoví

1. 10. 2021

Aktuality

20

Zlín – Zlínská radnice se 1. října zahalí do růžové barvy.

Radnice ve Zlíně bude nasvícena do růžova

Zlín – Zlínská radnice se 1. října zahalí do růžové barvy. K nasvícení budovy dojde večer po setmění. Město Zlín tak symbolicky podpoří osvětovou kampaň Říjen, měsíc boje proti rakovině prsu.

Ve Zlíně se do kampaně zapojí Obchodní dům Zlín akcí Růžový říjen, který zahrnuje spoustu aktivit. V den zahájení, tedy 1. října, je veřejnost zvána od šesti hodin večer na úvodní happening, který doprovodí světelná show a hudební vystoupení. Některé podniky v Obchodním domě, chystají na říjen speciální „růžové“ nabídky. Z každého říjnového nákupu, který se uskuteční v prodejnách obchodního domu, půjde koruna na transparentní účet ve prospěch onkologického oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Říjnový program nabídne také filmové projekce ve spolupráci s KofoKinem v Galerii Desítka a přednášky na témata související s rakovinou. Ty zrealizuje Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru