Česky

Česky

English

menu
zavřít

Radnici zdobí inspirativní jarní výzdoba

13. 4. 2017

Aktuality

3

Zlín - Jak je již několikaletou tradicí, tak i na letošní Velikonoční svátky přichystali pracovníci městské zeleně zlínského magistrátu jarní aranžmá při vstupu do radnice...

p1015381.jpg

Zlín - Jak je již několikaletou tradicí, tak i na letošní Velikonoční svátky přichystali pracovníci městské zeleně zlínského magistrátu jarní aranžmá při vstupu do radnice. Letošní florální objekty výtvarně ztvárňují optimistický  rozpuk života v jeho nejkrásnější jarní podobě.
„Celá tato úprava barevně souzní i s živou rostlinnou výzdobou květinových truhlíků na budově radnice a i blízkých záhonů na náměstí. Věřím, že i tato naše aktivita přispěje ke zvýraznění a příjemnému připomenutí nyní probíhajících svátků pro návštěvníky náměstí a zároveň bude inspirací pro obyvatele Zlína při zkrášlování svých příbytků,“ prozradil Stanislav Pospíšilík z Odboru městské zeleně.
Ačkoli Velikonoční jarmark ve čtvrtek skončil, už nyní se můžete těšit na další. 27. a 28. dubna se na náměstí Míru uskuteční Květinový jarmark. Během jarmarku bude k dispozici i dílna městské zeleně, kde si pod vedením floristky a autorky výše uvedených dekorací paní Evy Daniekové, můžete vyrobit vkusnou kytici či vytvořit nápadité květinové aranžmá

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru