Česky

Česky

English

menu
zavřít

Region Východní Moravy se prezentuje na veletrhu Regiontour. Nechybí ani Zlín

18. 1. 2019

Aktuality

9

Zlín - Město Zlín se společně se Zlínským krajem prezentuje na brněnském veletrhu cestovního ruchu Regiontour. Letos poprvé se bude kraj prezentovat ne podle jednotlivých oblastí...

brno-2019-2.jpg

Zlín - Město Zlín se společně se Zlínským krajem prezentuje na brněnském veletrhu cestovního ruchu Regiontour. Letos poprvé se bude kraj prezentovat ne podle jednotlivých oblastí jako např. Slovácko či Valašsko, ale podle nabídek konkrétních produktů. Ty budou rozděleny do čtyř ucelených bloků. V těchto blocích pak vyniknou hlavní jedinečné přednosti turistické nabídky Zlínského kraje, spočívající v rozmanitosti témat, kompaktnosti území a vysoké kvalitě infrastruktury a služeb.
„V případě Zlína nabízíme průvodce po městě a okolí, mapy pro turisty a cyklisty aj. Prezentujeme také nově vznikající projekt zlínské cyklookruhy,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací zlínského magistrátu. Podle nového konceptu se zájemci o návštěvu kraje dozví, CO VIDĚT - zde budou prezentovány zejména památky, historické a kulturní cíle, atraktivity. Dostanou doporučení KAM VYRAZIT. Dominovat bude nabídka pro turisty všech kategorií – pěší turisté, cykloturisté, motoristé. Region také nabídne turistické průvodce, mapy, poradenství. Pro ty, kteří jdou za zážitky, bude připravena sekce CO ZAŽÍT. V ní se bude prezentovat pestrá nabídka moravské gastronomie a jedinečnost folkloru a zejména atraktivní akce, za kterými se vyplatí do regionu přijet. Jedná se o festivaly hudební, folklorní i gastronomické, slavnosti, filmové přehlídky, Barum Rally, jarmarky atd. Návštěvníci se také dozvědí, CO VYZKOUŠET. Zejména se jedná o lázně, wellness, relaxační programy a produkty.

Na stánku Zlínského kraje – Východní Moravy neschází ochutnávky typických lokálních produktů, například moravského vína. Po celou dobu veletrhu je v provozu také „frgálová manufaktura", kde se před zraky návštěvníků připravují pověstné valašské frgály. Skvělá pochutina, kterou dokonce chrání EU zeměpisným označením původu. Společnou expozici zaštiťuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru