Česky

Česky

English

menu
zavřít

Registrace kandidátních listin pro volby do zastupitelstev obcí a Senátu PČR

17. 8. 2018

Aktuality

39

Zlín - V pátek 17. srppna Magistrát města Zlína, příslušný jako registrační úřad, zaregistroval celkem 82 kandidátních listin pro volby do zastupitelstev 29 obcí správního obvodu Zlín.

Ilustrační foto

Zlín - V pátek 17. srpna Magistrát města Zlína, příslušný jako registrační úřad, zaregistroval celkem 82 kandidátních listin pro volby do zastupitelstev 29 obcí správního obvodu Zlín. Z tohoto celkového počtu bylo zaregistrováno 12 kandidátních listin pro volby do Zastupitelstva města Zlína (viz příloha č. 1).

Pro volby do Senátu PČR pro volební obvod č. 80 se sídlem ve Zlíně magistrát zaregistroval 7 přihlášek (viz příloha č. 2).

Zmocněnci volebních stran do pondělí 6. srpna prováděli v kandidátních listinách změny, doplňovali je či měnili pořadí jednotlivých kandidátů. Následně na základě výzvy došlo ve dvou případech do 13. srpna k odstranění nedostatků kandidátní listiny.

Volby do zastupitelstev obcí a Senátu PČR pro volební obvod č. 80 se sídlem ve Zlíně proběhnou ve dnech 5. – 6. října 2018 (poznámka: volby do Senátu PČR se na území města Zlína nekonají).

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru