Česky

Česky

English

menu
zavřít

Rehabilitační bazén se otevírá veřejnosti

2. 8. 2017

Aktuality

40

Zlín - Rehabilitační bazén v prostorách Rehabilitačního oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně nově nabízí plavání pro veřejnost. Zájemci tak budou moci...

Bazén se otevírá veřejnosti

Zlín - Rehabilitační bazén v prostorách Rehabilitačního oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně nově nabízí plavání pro veřejnost. Zájemci tak budou moci dva dny v týdnu využít plavání a relaxu v teplé vodě.

Bazén o velikosti 12 x 4 ahloubce 1,3 metry je pro veřejnost otevřen od 1. srpna vždy v úterý a čtvrtek od sedmi do osmnácti hodin. Voda v bazénu má 30 stupňů Celsia. „Teplý rehabilitační bazén umožňuje nebolestivý pohyb v teplé vodě, která tělo více nadlehčuje a uvolňuje svalový aparát. Opatrnost je nutná u kardiaků, kteří by se o plavání v teplé vodě měli poradit se svým lékařem,“ upozorňuje primář Rehabilitačního oddělení Pavol Skalka.

V bazénu platí stejná pravidla jako u běžných zařízení tohoto typu. Zákaz vstupu mají lidé s přenosným kožním onemocněním, před vstupem do vody je nutné důkladné osprchování celého těla. Vstup v jiném oděvu než v plavkách není z hygienických důvodů možný, plavání končí vždy 15 minut před uzavřením provozu. Za hodinu plavání zaplatí zájemci 85 korun.

 

TZ KNTB

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru