Česky

Česky

English

menu
zavřít

Rekonstrukce páteřního vodovodu v Kotěrově ulici skončí až v červenci

17. 5. 2023

Aktuality

172

Zlín – Nepříznivé počasí a nutnost vést potrubí jinou trasou prodlužují práce v Kotěrově ulici. Rekonstrukce tamního vodovodu měla původně trvat do konce června, nyní je novým termínem dokončení závěr července. Investorem obnovy páteřního vodovodu je společnost VaK Zlín.

Zatímco chodců se omezení pohybu netýká, pro motoristy platí do ulice po celou dobu rekonstrukce zákaz vjezdu i parkování před domy. Projíždět mohou pouze vozy integrovaného záchranného systému,“ upozornil radní pro oblast dopravy Václav Kovář. Výjimka rovněž platí pro společnost, která zajišťuje svoz komunálního a bio odpadu. Ten bude i nadále probíhat standardně a bez omezení podle odpadového kalendáře Technických služeb Zlín.

Stavební práce budou mít i nadále vliv na plynulost dopravy v okolních ulicích Krátká, Lipová, A. Randýskové, Topolová a Vysoká. K Lékařskému domu zůstává příjezd od pondělí do pátku volný, motoristé zde ale musí počítat s problematičtějším parkováním v přilehlých ulicích.

Obyvatelé Zlína mohou zprávy o aktuálních uzavírkách a omezeních, které souvisejí s opravami komunikací a rekonstrukcemi inženýrských sítí, získat na adrese http://mapa-uzavirek.zlin.eu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru