Česky

Česky

English

menu
zavřít

Rekonstrukce ulice Česká. Začne se výstavbou parkoviště

24. 5. 2018

Aktuality

13

Zlín – Výstavbou provizorního odstavného parkoviště s kapacitou cca 70 míst začne rekonstrukce ulice Česká na Jižních Svazích. Práce budou zahájeny...

Ilustrační foto

Zlín – Výstavbou provizorního odstavného parkoviště s kapacitou cca 70 míst začne rekonstrukce ulice Česká na Jižních Svazích. Práce budou zahájeny v týdnu od 4. června.

Samotná modernizace ulice Česká začne hned po vybudování odstavného parkoviště. „Realizována bude tak, aby se co nejméně dotkla obyvatel, nicméně úprava dopravního režimu bude nutná. Žádáme proto občany o velkou trpělivost,“ prohlásil radní pro oblast dopravy Josef Novák.

Na ulici Česká dojde k úpravě komunikace a položení nového asfaltu. Na chodnících a parkovacích stáních, se objeví zámková dlažba, součástí změn bude i instalace nového veřejného osvětlení a mobiliáře. „Díky stavebním úpravám bude umožněn příjezd vozů hasičů a zdravotníků. V současné době jsou jejich zásahy kvůli stísněnosti prostředí velmi komplikované,“ upozornil Josef Novák. Doplnil, že náklady přesáhnou 50 milionů korun.

Po ulici Česká se v další etapě plánuje v podobném rozsahu upravit také ulice Moravská a Slezská.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru