Česky

Česky

English

menu
zavřít

Republika československá 1918–1939. Putovní výstava zastaví i ve Zlíně

24. 9. 2018

Aktuality

5

Zlín – Do Zlína zavítá unikátní putovní exteriérová výstava Republika československá 1918–1939.

vystava.jpg

Zlín – Do Zlína zavítá unikátní putovní exteriérová výstava Republika československá 1918–1939. V termínu od 4. října do 6. listopadu bude k vidění na náměstí Míru.

Výstava Republika československá 1918–1939 nevšední formou zachycuje vznik, vývoj a následný zánik Československé republiky před druhou světovou válkou. Její organizace se u příležitosti 100. výročí vzniku Československé republiky ujala Akademie věd ČR ve spolupráci  s Masarykovým ústavem a Archivem AV ČR a za finančního přispění Úřadu vlády České republiky.

Expozici 14 velkoformátových osvětlených panelů Republika československá 1918–1939  mohou v průběhu měsíců září, října a listopadu vidět na veřejných místech obyvatelé 24 měst České republiky. Prohlídka je zdarma. Kromě vhledu do jednoho úseku českých dějin čeká navíc na všechny návštěvníky fotografická soutěž o atraktivní ceny.

Všechny důležité informace jsou k dispozici na  oficiálním webu této streetartové výstavy www.republikaceskoslovenska.cz

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru