Česky

Česky

English

menu
zavřít

Řidiči a chodci, pozor na letní výluky a uzavírky ve městě

3. 7. 2018

Aktuality

17

Zlín - S příchodem letních měsíců a dovolených se řada organizací pustila do nutných úprav a rekonstrukcí svých zařízení. Kvůli opravám kanalizace, teplovodu či železniční tratě...

uzavirka-k-oc-cepkov.jpg

Zlín - S příchodem letních měsíců a dovolených se řada organizací pustila do nutných úprav a rekonstrukcí svých zařízení. Kvůli opravám kanalizace, teplovodu či železniční tratě, musí řidiči a chodci počítat ve Zlíně s několika omezeními.

Z důvodu opravy kanalizace je nyní uzavřena ulice Výletní. Uzavírka je nahlášena až do 30. července 2018. Uzavřen je také kruhový objezd na Tyršově nábřeží v blízkosti OC Čepkov. Uzavírka je hlášena až do 21. srpna. K OC Čepkov se zajíždí nyní z nadjezdu Gahurova. Chodci, kteří jdou ve směru z centra města či od nádraží, musejí použít buď nadjezd Gahurova, nebo cca 200 metrů vzdálenou lávku z Benešova nábřeží na ulici Čepkovská. S mírnými komplikacemi musejí od čtvrtku 5. července do pondělí 9. července počítat i ti, kteří sváteční čas chtějí trávit nakupováním. Kvůli opravě trati, bude komplikovanější přístup k obchodním centrům Terno a Uni Hobby v Loukách. Železniční přejezd, který je na odbočce z třídy Tomáše Bati, bude během výluky částečně uzavřený. Ve stejném termínu je hlášena také kompletní vlaková výluka na trati Otrokovice – Vizovice. Cestující budou přepraveni náhradní autobusovou dopravou.

Přehled aktuálních uzavírek naleznete zde: http://www.dopravniinfo.cz/

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru