Česky

Česky

English

menu
zavřít

Řidiči pozor: úplná uzavírka v Malenovicích

31. 10. 2018

Aktuality

91

Zlín - Mezi kruhovým objezdem a pivovarem v Malenovicích bude dopravu komplikovat uzavírka. Úplná uzavírka silnice III/4972...

Ilustrační foto

Zlín - Mezi kruhovým objezdem a pivovarem v Malenovicích bude dopravu komplikovat uzavírka.  Úplná uzavírka silnice III/4972 (ulice Švermova v Malenovicích před domem č.p.84) začne ve čtvrtek 1. listopadu a potrvá do neděle 4. listopadu.  

Práce se uskuteční v rámci  stavební akce s názvem Kanalizace Malenovice, ul. Švermova - Levý břeh potoka.  Objízdná trasa pro vozidla do 10 tun a autobusy povede po místní komunikaci v ulicích Světlov a I. Veselkové. Pro vozidla nad 10 tun po silnici I/49 tř. 3. května, do Otrokovic, dále po silnici I/55 směr Napajedla, silnici III/4974, III/4975 do Pohořelic, silnici III/4976 přes Oldřichovice na silnici III/7972 a do Malenovic, ve směru od Uherského Hradiště po silnici II/490 přes Bohuslavice u Zlína, Březnici do Zlína a po silnici I/49 tř. T. Bati do Malenovic a opačně.

Autobusová zastávka ČSAD "Malenovice" je přemístěna na ulici I. Veselkové.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru