Česky

Česky

English

menu
zavřít

Rok 2019. Zastupitelé projednají termíny zasedání

3. 12. 2018

Aktuality

22

Zlín – Ve čtvrtek 13. prosince projednají zastupitelé města Zlína termíny jednání v roce 2019. Návrh předpokládá celkem sedm řádných jednání. Poprvé by se v novém roce měli sejít 7. února.

Zastupitelé během jednání v obřadní síni

Zlín – Ve čtvrtek 13. prosince projednají zastupitelé města Zlína termíny jednání v roce 2019. Návrh předpokládá celkem sedm řádných jednání. Poprvé by se v novém roce měli sejít 7. února.

Jednacím dnem zůstává čtvrtek, stejně jako tomu bylo v předchozích volebních obdobích. Předpokládá se i stejný čas zahájení, tedy 9. hodina. „Zasedání zastupitelstva jsou veřejná, může se jich tedy účastnit i občané,“ doplnil Tomáš Lang, vedoucí Odboru kanceláře primátora.

Průběh jednání a hlasování zastupitelstva můžou zájemci sledovat i na obrazovkách svých počítačů. Stačí, když si „kliknou“ na ikonu Online přenos ze zasedání zastupitelstva, která je v den zasedání umístěná v sekci Mohlo by vás zajímat na úvodní straně městského webu www.zlin.eu.

Zastupitelstvo města Zlína tvoří 41 členů z osmi politických stran a hnutí: ANO 2011, Starostové a nezávislí, KDU-ČSL, ODS, Zlín 21, Česká pirátská strana, Rozhýbejme Zlín a SPD.

Rada města Zlína bude mít v roce 2019 celkem 25 řádných jednání, jednacím dnem zůstává pondělí. Poprvé se sejde v pondělí 7. ledna. Tato jednání jsou neveřejná. Rada města má 11 členů a tvoří jí představitelé hnutí a stran, které uzavřely koalici: ANO 2011, Starostové a nezávislí, KDU-ČSL, ODS a Česká pirátská strana.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru