Česky

Česky

English

menu
zavřít

Rozhodnuto. Barum Czech Rally se letos ve Zlíně nepojede

2. 7. 2020

Aktuality

12

Zlín - Jubilejní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín se poslední srpnový víkend nepojede. Na středeční tiskové konferenci to oznámil ředitel podniku Miloslav Regner...

barum.jpg

Zlín - Jubilejní 50. ročník Barum Czech Rally Zlín se poslední srpnový víkend nepojede. Na středeční tiskové konferenci to oznámil ředitel podniku Miloslav Regner.

Hlavním důvodem nakonec nebyl nedostatek financí, kdy se jeho týmu i díky nedávné veřejné sbírce nakonec podařilo zajistit potřebných 25 milionů korun, ale spíše obavy z koronaviru a opatření s ním spojených. Absolvovat na konci prázdnin závod si přálo i vedení města, které si od něj slibovalo mimo jiné nastartování ekonomiky.

„Byla by to velká podpora pro cestovní ruch, ekonomika by dostala tolik potřebnou injekci. Protože jsme si vědomi, že Barumka a Filmový festival jsou naše nejvýznamnější akce, dělali jsme pro jejich uspořádání maximum. Ještě v den tiskovky jsme jednali,“ potvrdil primátor města Zlín Jiří Korec.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru