Česky

Česky

English

menu
zavřít

Rybáři čistí břehy Dřevnice. Uvítají pomoc veřejnosti

17. 4. 2018

Aktuality

16

Zlín – V sobotu 21. dubna pokračuje druhá etapa akce Čistá Dřevnice.

akce-cista-drevnice-ad.jpg

Zlín – V sobotu 21. dubna pokračuje druhá etapa akce Čistá Dřevnice. Ve spolupráci s Povodím Moravy ji pořádá pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Zlíně. Kromě svých členů uvítá pomoc i dalších dobrovolníků.

Akce je určena pro naše dospělé  členy, kteří jsou vázáni brigádnickou povinností, a také dětské  členy rybářských kroužků, kteří chtějí svým dílem přispět k čistotě našich revírů. Vzhledem k dlouhému úseku, který chceme v sobotu vyčistit, budeme vděčni  za každou pomoc i ze strany veřejnosti,” vzkázal Michal Kočenda ze zlínského rybářského spolku.

Sobotní úklid břehů Dřevnice začíná od mostu v Malenovicích směrem do Tečovic, a dál po proudu k Otrokovicím. Sraz je v 8 hodin na "Tečovském mostě".

Pro účastníky akce budou zajištěny pracovní a ochranné pomůcky a drobné občerstvení. Rybáři doporučují brigádníkům coby ideální obuv gumáky, případně “broďáky”. Z důvodu zajištění ochranných pomůcek je třeba svoji účast nahlásit nejlépe e-mailem posta@mrszlin.cz nebo telefonicky na čísle 605 111 084.

Více na www.mrszlin.cz/akce-cista-drevnice

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru