Česky

Česky

English

menu
zavřít

Sběr starých mobilů pomůže Dětskému domovu ve Zlíně

14. 11. 2017

Aktuality

20

Zlín - Dobrý skutek za starý mobil. To je podstata akce, v jejímž rámci můžete odevzdat starý nefunkční mobilní telefon. Výtěžek z celé akce pak pomůže Dětskému domovu ve Zlíně...

mobil.jpg

Zlín - Dobrý skutek za starý mobil. To je podstata akce, v jejímž rámci můžete odevzdat starý nefunkční mobilní telefon. Výtěžek z celé akce pak pomůže Dětskému domovu ve Zlíně. Nefunkční či zastaralé mobilní telefony mohou lidé odevzdávat na podatelně magistrátu v ulici Zarámí nebo ve střediscích Junáka ve Zlíně a to do 20. prosince.

„Pokud je vysloužilý telefon vyhozen do směsného komunálního odpadu, skončí bez využití na skládce. Elektroodpad je ale nezanedbatelným zdrojem druhotných surovin, které mohou být díky jeho recyklaci využity.“ uvedla Vladimíra Pavlovová, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství zlínského magistrátu.

Pokud lidé při odevzdání přístroje zanechají telefonický kontakt, budou zařazeni do slosování o hodnotné ceny věnované společnosti Asekol. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru